Soutěž o knihu "Jak uspět na vysoké škole"

20. listopadu 2006 v 15:04 | Eva Fryjaufová |  Soutěž o knihu "Jak uspět na vysoké škole"
Chcete vyhrát knihu "Jak uspět na vysoké škole"?
Napište sem do 30.6.2007 svou historku ze školy na libovolné téma.
Od 1.7.2007 do 30.9.2007 bude probíhat hlasování a během října bude třem autorům historek s nejvyšším počtem hlasů odeslána kniha.
Mohou se účastnit žáci i absolventni středních a vysokých škol. Účastníci mohou zaslat více příběhů a zvýšit tak svou šanci na výhru. Podmínkou je připojení e-mailové adresy, aby s výherci mohlo být dohodnuto místo zaslání knihy. (V případě, že jste si již knihu koupili, můžete si vybrat jednu z následujících dvou knih: Naučte své dítě efektivnímu učení, Mateřská a rodičovská dovolená v otázkách a odpovědích. Pokud se vám nebudou líbit ani tyto knihy, můžete si vybrat libovolnou publikaci nakladatelství Computer Press v ceně do 200 Kč, která bude v dané době k dispozici).
Provozovatel blogu si vyhrazuje právo smazat bez předchozího upozornění příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Studničková Jana Studničková | E-mail | 6. února 2007 v 20:13 | Reagovat

Tohle není vůbec špatné téma. Navíc dobře vybrané, protože napsat historku ze školy je vlastně mnohem lehčí než z pozaškoly. Tam jich totiž my - vzácní návštěvníci školy - máme mnohem více, a tím pádem jsem ušetřena dilema, kterou vybrat...

Máme ve třídě holku, které se nikdo nevyrovná. Prostě prototyp ideálního člověka. Nenamyšlená, vtipná, inteligentní, prostě s kouzlem osobnosti...a také s velkým darem, říkat vše v pravou chvíli.

Jednou jsme se bavili o tom, že psi by v jednom nejmenovaném městě, měli začít nosit oblečky, protože jedna vášnivá obyvatelka se hádala, že je neslušné chodit neoděn!

Paní učitelka se začala zamýšlet. I ti, co obyčejně melou, až se jim od pusy práší, napětím ztichli. Musím podotknout, že paní učitelka je velice hezká žena. Vyloženě nádherná, mohla by být malířskou předlohou světoznámých malířů, bohužel se ale narodila v nesprávnou dobu. Po jejích kyprých tvarech by barokní malíři jen slintali! Po chvíli se ale vážené učitelce začaly stavět vlasy na hlavě, asi nějaký zkrat, protože se začala k oděným pejskům přirovnávat: "No, a to si vemte," zaklepala svou korpulentní svůdností, "kdybych na ten úřad přišla nahatá já! To by pan starosta zase hned všechna rozhodnutí o oblečcích zrušil!“ Načež se vážně, bez jediného náznaku úsměvu, zadívala přímo na nás. Nevím co čekala, že odpovíme. Stalo se to, co asi předpokládáte, vyprskli jsme smíchy! Korunu tomu dodala ta jmenovaná spolužačka, ze které s andělskou tváří vypadlo: „Nebojte se!“ Paní učitelka čekala krásnou lichotku, a tak se pousmála. Jak ji zahřálo na srdíčku, že na tom není zas tak špatně. Jenže sličná blondýnečka měla v rukávu ještě dovětek: „Fakt, toho bych se nebála. Vždyť to víte, jaký jsou chlapi prasata!“ Jestliže jsem si předtím připadala, že víc se smát nemůžu, byla jsem na omylu. Jen mi bylo líto té třídy, která přišla po nás, protože loužičky na židlích z nich asi nikdo nečekal…

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.